Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O firmie

Firma w branży pamiątkarskiej funkcjonuje od 20 lat a handlem zajmujemy się od prawie 30 lat. Z początku nasza działalność ukierunkowana była przede wszystkim na obsługę rynku Warszawy i okolic. W związku jednak z szybkim rozwojem zakres naszej działalności obejmuje już cały kraj. Nasze produkty dostępne są każdym większym mieście, odwiedzanym przez turystów jak i w miejscach turystycznie atrakcyjnych.

Zajmujemy się dystrybucją i produkcją pamiątek turystycznych. Posiadamy w swojej ofercie, szeroką gamę artykułów propagandowych, patriotycznych i o charakterze narodowym. Katalog naszych wyrobów jest systematycznie powiększany o nowe pozycje. Aktualnie prowadzimy sprzedaż souvenirów ogólnopolskich oraz z takich miast i regionów jak:
Białystok, Augustów, Bydgoszcz, Chełm, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Gorzów Wlkp., Kalisz, Katowice, Kętrzyn, Kielce, Kłodzko, Kołobrzeg, Koszalin, Kraków, Leszno, Lublin, Łódź, Malbork, Nysa, Olsztyn, Opole, Oświęcim, Płock, Polska, Poznań, Przemyśl, Rybnik, Rzeszów, Sopot, Suwałki, Szczecin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zakopane, Zamość, Zielona Góra

Realizujemy również zamówienia specjalne dla firm, instytucji, urzędów miast i gmin na wykonanie produktów promocyjnych i reklamowych w technologiach, które stanowią naszą ofertę. Możemy również zaoferować inne gadżety reklamowe realizowane na indywidualne potrzeby klienta. 

Dane kontaktowe:
PAMIĄTKIZPOLSKI.PL - Pamiątki z Polski Jakub Dyjak
05-230 Kobyłka, ul. Skorupki 6
tel. 881-510-883
sklep@pamiatkizpolski.pl
 

Dziękujemy za zaufanie!
Obsługa sklepu PAMIATKIZPOLSKI.PL
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl