Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O firmie

Firma BADY w branży pamiątkarskiej funkcjonuje od 16 lat a handlem zajmujemy się od prawie 30 lat. Z początku nasza działalność ukierunkowana była przede wszystkim na obsługę rynku Warszawy i okolic. W związku jednak z szybkim rozwojem zakres naszej działalności obejmuje już cały kraj. Nasze produkty dostępne są każdym większym mieście, odwiedzanym przez turystów jak i w miejscach turystycznie atrakcyjnych.

Zajmujemy się dystrybucją i produkcją pamiątek turystycznych. Posiadamy w swojej ofercie, szeroką gamę artykułów propagandowych, patriotycznych i o charakterze narodowym. Katalog naszych wyrobów jest systematycznie powiększany o nowe pozycje. Aktualnie prowadzimy sprzedaż souvenirów ogólnopolskich oraz z takich miast i regionów jak:
Białystok, Augustów, Bydgoszcz, Chełm, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Gorzów Wlkp., Kalisz, Katowice, Kętrzyn, Kielce, Kłodzko, Kołobrzeg, Koszalin, Kraków, Leszno, Lublin, Łódź, Malbork, Nysa, Olsztyn, Opole, Oświęcim, Płock, Polska, Poznań, Przemyśl, Rybnik, Rzeszów, Sopot, Suwałki, Szczecin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zakopane, Zamość, Zielona Góra

Realizujemy również zamówienia specjalne dla firm i instytucji na wykonanie produktów w technologiach tych, które stanowią naszą ofertę.

Dane kontaktowe:
PAMIĄTKIZPOLSKI.PL - P.H.U. "BADY"  
05-230 Kobyłka, ul. Skorupki 6
tel.(0 22)771-63-62
fax (0 22)771-63-61
sklep@pamiatkizpolski.pl
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu firmowego na Warszawskiej Starówce
ul. Świętojańska 23/25, 00-266 Warszawa

Dziękujemy za zaufanie!
Obsługa sklepu PAMIATKIZPOLSKI.PL
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl