Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Polityka prywatności
Polityka Prywatności

1.
 Właściciel sklepu PAMIATKIZPOLSKI szanuje prywatność Klientów i jest przeciwny wykorzystywaniu prywatnych danych Klientów do celów reklamowych. 
2. Aby kupić oferowane przez nas produkty, musisz się zarejestrować, podając swoje dane osobowe oraz adres wysyłki. PAMIATKIZPOLSKI deklaruje, że wykorzystuje prywatne dane wyłącznie do celów konkretnej transakcji. Dane te zostaną przekazane jedynie firmie kurierskiej, która dostarcza przesyłkę. Firma kurierska nie będzie ich przechowywać. 
3. PAMIATKIZPOLSKI deklaruje, że przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych odbywa się przy użyciu bezpiecznych, nowoczesnych, sprawdzonych metod elektronicznych. 
4. Jako Klient masz dostęp do podanych przez siebie danych i możesz je aktualizować, zmieniać lub usunąć. 
5. Jeśli chcesz otrzymywać od nas Newsletter (gazetkę reklamową wysyłaną drogą elektroniczną), musisz podać swój adres e-mailowy i zgodzić się na wysyłanie materiałów reklamowych. W każdej chwili możesz wycofać tę zgodę, klikając na link podany w każdym liście elektronicznym wysyłanym przez nas. 
6. Do prawidłowego funkcjonowania serwis www.pamiatkizpolski.pl wykorzystuje pliki cookie (małe pliki tekstowe, zapisywane na dysku Twojego komputera). Są to pliki, które pozwalają na identyfikację Ciebie przez system elektroniczny i usprawniają działanie pewnych funkcji, takich jak automatyczne logowanie. Możesz wyłączyć pliki cookie (aby to zrobić, przeczytaj Pomoc w swojej przeglądarce internetowej), może to jednak spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu PAMIATKIZPOLSKI na Twoim komputerze.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl